Pet Land Skopje

Базен за куче Trixie

Се поставува без воздушна пумпа, има нелизгачко дно, лесно се празни со одвод.
Базен за куче - можност за разладување во топлите денови


Количина:

На залиха
Популарни дополнителни производи
Mobility - природни грицки за подобра подвижност
200 гр.
+ 249 ден
Dental Care - природни грицки за дентално здравје
200 гр.
+ 249 ден
Light - природни грицки со лососово масло
200 гр.
+ 215 ден
Витаминско минерален додаток во исхрана на кучиња Fortan - Cafortan 90гр. (180 тбл.)
90 гр. (180 тбл.)
+ 699 ден
Природни грицки без житарици - Говедско месо
200 гр.
+ 269 ден
Природни грицки без житарици - месо од Мисирка
200 гр.
+ 269 ден
Природни грицки без житарици - Месо од гуска
200 гр.
+ 269 ден
Природни грицки без житарици - риба харинга
200 гр.
+ 215 ден
Базен за куче TRIXIE
  • лесно се поставува и се пакува без воздушна пумпа,
  • стабилна ѕидна структура (МДФ),
  • нелизгачко дно во внатрешноста на базенот,
  • лесно се празни со вентил за одвод,
  • пластика/МДФ
​Ладење за топлите денови
Летните денови стануваат подолги и потопли - со нетрпение очекуваме да ја посетиме плажата, отворениот базен или езерото. Бидејќи нашите кучиња не смеат секогаш да доаѓаат заедно со нас, базенот за кучиња им нуди на нашите четириножни пријатели освежителна алтернатива. Базенот за кучиња се поставува за неколку секунди. Без досадно пумпање благодарение на практичната функција за преклопување - стабилните, засилени странични ѕидови направени од цврста пластика се едноставно поставени и базенот може да се наполни со свежа вода. Материјалот е многу издржлив и ги издржува острите канџи на нашите четириножни пријатели. Површината што не се лизга во внатрешноста на базенот го штити миленичето кога скока во студената вода.

Нарачка

 

Достава

 

+389 76 211 815

Наш предлог

Направи нарачка до 14:00 часот за испорака наредниот ден!
*Се однесува само за град Скопје

Совети за одгледување, акции и промоции?