Драги корисници, за производите кои моментално не се залиха, јавете се на нашиот телефон 076/211-815.

Pet Land Skopje

Sam's Field Pure Salmon oil - чисто масло од лосос

100% природно и чисто масло од лосос од Северното море

Количина:

На залиха
Популарни дополнителни производи
Mobility - природни грицки за подобра подвижност
200 гр.
+ 229 ден
Dental Care - природни грицки за дентално здравје
200 гр.
+ 229 ден
Light - природни грицки со лососово масло
200 гр.
+ 229 ден
Salmon Skin & Coat - природни грицки за нега крзно
200 гр.
+ 229 ден
Витаминско минерален додаток во исхрана на кучиња Fortan - Cafortan
90 гр. (180 тбл.)
+ 699 ден
Beaphar - отсранувач на флеки околу очите за куче/мачка
50 мл.
+ 365 ден
Beaphar Puppy trainer - тренинг за вршење нужда на одредено место
20 мл.
+ 475 ден
Beaphar - Спреј за освежување на крзно за куче/мачка
150 мл.
+ 355 ден
Природни грицки без житарици - Говедско месо
200 гр.
+ 249 ден
Природни грицки без житарици - месо од Мисирка
200 гр.
+ 249 ден
Природни грицки без житарици - Месо од гуска
200 гр.
+ 249 ден
Грицки без житарици - риба харинга
200 гр.
+ 249 ден

Sam’s Field Pure Salmon oil е чисто природно и квалитетно масло од лосос од Северното Море.

- природен извор на омега-3 и омега-6 масни киселини,
- го подобрува метаболички процес,
- го намалува нивото на холестерол во крвта,
- го одржува сјајот на крзното,
- природен антиоксидант и
- го заштитува организмот од слободните радикали, причинители за многу болести.

Пакетот вклучува и пумпа за полесно дозирање.

лососово масло 100%
сирово масло и масти 99%, еикозапентаеноинска киселина (EPA) 8.9%, докозахексаеноинска киселина (DHA) 11.1%, gamma-линолна киселина (GLA) 0.1%. Содржи природни антиоксиданси.

ТАБЕЛА НА ИСХРАНА

ТЕЖИНА НА КУЧЕ < 12 кг 12–24 кг 24–48 кг > 48 кг 
ДНЕВНА КОЛИЧИНА 4 мл 8 мл 12 мл 16 мл

Да се искористи до датумот отпечатен на пакувањето. Да се чува во темна, сува и студена просторија. Да се заштити од директна сончева светлина.

Нарачка

 

Достава

 

+389 76 211 815

Наш предлог

Направи нарачка до 14:00 часот за испорака наредниот ден!
*Се однесува само за град Скопје

Совети за одгледување, акции и промоции?