Поставени се колачиња (cookies) на Вашиот уред со цел да се подобри функционалноста на оваа веб страница. За дополнителни информации прочитајте во Политика за заштита на личните податоци и Политиката за колачиња.

Pet Land Skopje

Пакет PetLand 9 за мачка, мокра храна Sam's Field cat pouch (4 различни вкуса)

Sam's Field - комплетна мокра храна за мачки без пченка и без пченица
Комплетна мокра храна за мачки 4 вкуса (пилешко со тиква, бела риба со зелен грaшок, патка со ерусалемска артичока, мисиркино месо со морков)

Количина:

На залиха
Популарни дополнителни производи
Mobility - природни грицки за подобра подвижност
200 гр.
+ 229 ден
Dental Care - природни грицки за дентално здравје
200 гр.
+ 229 ден
Light - природни грицки со лососово масло
200 гр.
+ 229 ден
Salmon Skin & Coat - природни грицки за нега крзно
200 гр.
+ 229 ден
Витаминско минерален додаток во исхрана на кучиња Fortan - Cafortan
90 гр. (180 тбл.)
+ 699 ден
Beaphar - отсранувач на флеки околу очите за куче/мачка
50 мл.
+ 365 ден
Beaphar Puppy trainer - тренинг за вршење нужда на одредено место
20 мл.
+ 475 ден
Beaphar - Спреј за освежување на крзно за куче/мачка
150 мл.
+ 355 ден
Природни грицки без житарици - Говедско месо
200 гр.
+ 249 ден
Природни грицки без житарици - месо од Мисирка
200 гр.
+ 249 ден
Природни грицки без житарици - Месо од гуска
200 гр.
+ 249 ден
Грицки без житарици - риба харинга
200 гр.
+ 249 ден
Пакетот PetLand 9 за мачки содржи:
- 3 х Sam's field cat puch White fish & Green peas (бела риба со зелен грaшок)
- 2 х Sam's field cat puch Chicken & Pumpkin (пилешко со тиква)
- 2 х Sam's field cat puch Duck & Jerusalem Artichoke (патка со ерусалемска артичока)
- 2 х Sam's field cat puch Turkey & Carrot (мисиркино месо со морков)
- дрвена кутија 
согласно информациите на поединечните производи
согласно информациите на поединечните производи
согласно информациите на поединечните производи
согласно информациите на поединечните производи

Нарачка

 

Достава

 

+389 76 211 815

Наш предлог

Направи нарачка до 14:00 часот за испорака наредниот ден!
*Се однесува само за град Скопје

Совети за одгледување, акции и промоции?