Pet Land Skopje

Шише со чинија за вода Trixie (2 во 1)Количина:

На залиха
Популарни дополнителни производи
Mobility - природни грицки за подобра подвижност
200 гр.
+ 249 ден
Dental Care - природни грицки за дентално здравје
200 гр.
+ 249 ден
Light - природни грицки со лососово масло
200 гр.
+ 215 ден
Витаминско минерален додаток во исхрана на кучиња Fortan - Cafortan 90гр. (180 тбл.)
90 гр. (180 тбл.)
+ 699 ден
Природни грицки без житарици - Говедско месо
200 гр.
+ 269 ден
Природни грицки без житарици - месо од Мисирка
200 гр.
+ 269 ден
Природни грицки без житарици - Месо од гуска
200 гр.
+ 269 ден
Природни грицки без житарици - риба харинга
200 гр.
+ 215 ден
Шише со чинија за вода Trixie (2 во 1)
  • едноставно расклопете го шишето за пиење и отворете го затворачот,
  • со кука/карабинер за прикачување на пр. на појасот и
  • пластика

Кога тренирате, пешачите, за време на долго возење со автомобил или долга прошетка, вашето куче секогаш треба да има пристап до свежа вода. Бидејќи снабдувањето со вода на патувањата не е секогаш обезбедено, размислете однапред да донесете доволно вода за вашето домашно милениче. Практичниот сад за пиење со шише со вода може да помогне -преку функцијата 2во1 заштедувате простор и му дозволувате на вашиот четириножен пријател да пие на вообичаен начин. Шишето се полни со вода, се витка во соодветниот сад и се складира. Ако направите пауза, можете да му дадете на вашето куче нешто да пие преку дозерот за вода. За да го направите ова, поставете го шишето повторно исправено, повлечете го малку нагоре и оставете течноста да тече во садот за вода. Свежа и чиста вода е достапна во секое време и секаде со овој практичен придружник на сите екскурзии.

 

Пластика.

Нарачка

 

Достава

 

+389 76 211 815

Наш предлог

Направи нарачка до 14:00 часот за испорака наредниот ден!
*Се однесува само за град Скопје

Совети за одгледување, акции и промоции?