Поставени се колачиња (cookies) на Вашиот уред со цел да се подобри функционалноста на оваа веб страница. За дополнителни информации прочитајте во Политика за заштита на личните податоци и Политиката за колачиња.

Pet Land Skopje

Пакет PETLAND KOMPLET XS/S за куче (транспортер, поводник на извлекување-трака, ремче, гумена топка и гумена коска)

Barry King, Flamingo
Транспортер (48х32х32см), поводник на механизам на извлекување XS/S - трака 3м./5м до 12кг./15кг., поводник 20-35/10, гумена топка 5см., гумена коска 10см.


Количина:

На залиха
Популарни дополнителни производи
Mobility - природни грицки за подобра подвижност
200 гр.
+ 229 ден
Dental Care - природни грицки за дентално здравје
200 гр.
+ 229 ден
Light - природни грицки со лососово масло
200 гр.
+ 229 ден
Salmon Skin & Coat - природни грицки за нега крзно
200 гр.
+ 229 ден
Витаминско минерален додаток во исхрана на кучиња Fortan - Cafortan
90 гр. (180 тбл.)
+ 699 ден
Beaphar - отсранувач на флеки околу очите за куче/мачка
50 мл.
+ 365 ден
Beaphar Puppy trainer - тренинг за вршење нужда на одредено место
20 мл.
+ 475 ден
Beaphar - Спреј за освежување на крзно за куче/мачка
150 мл.
+ 355 ден
Природни грицки без житарици - Говедско месо
200 гр.
+ 249 ден
Природни грицки без житарици - месо од Мисирка
200 гр.
+ 249 ден
Природни грицки без житарици - Месо од гуска
200 гр.
+ 249 ден
Грицки без житарици - риба харинга
200 гр.
+ 249 ден
Пакет Petland КОМПЛЕТ S/XS за кучиња од мали и многу мали раси.
Пакетот PetLand КОМПЛЕТ XS содржи:
- Транспортер со метална врата и димензии (48х32х32см)
- Barry King XS поводник со механизам на извлекување (трака) должина 3м. / до 12кг. тежина
- Flamingo ремче 20-35/10
- Flamingo топка изработена од тврда гума со големина 5cm,
- Flamingo коска изработена од тврда гума со големина 10см.

Пакетот PetLand КОМПЛЕТ S содржи:
- Транспортер со метална врата и димензии (48х32х32см)
- Barry King S поводник со механизам на извлекување (трака) должина 5м. / до 15кг. тежина
- Flamingo ремче 20-35/10
- Flamingo топка изработена од тврда гума со големина 5cm,
- Flamingo коска изработена од тврда гума со големина 10см.

Нарачка

 

Достава

 

+389 76 211 815

Наш предлог

Направи нарачка до 14:00 часот за испорака наредниот ден!
*Се однесува само за град Скопје

Совети за одгледување, акции и промоции?